Jesteśmy warsztatem specjalizującym się od 1990 roku w serwisowaniu i naprawie automatycznych skrzyń biegów i elektroniki samochodowej.

Założyciel firmy mgr inż. Jacek Topór-Kisielnicki jako pierwszy w rejonie zaczął zgłębiać tajniki automatycznych skrzyń biegów. Na renomę naszej rodzinnej firmy pracuje już drugie pokolenie – obecnie pod okiem syna – mgr inż. Łukasza Topór-Kisielnickiego.

Wieloletnie doświadczenie, a także systematyczne szkolenia z najnowszych technologii odbywanych u producentów skrzyń automatycznych są podstawą usług najwyższej jakości, cenionej przez naszych Klientów.

Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami wszystkich marek, a także z producentami części do automatycznych skrzyń biegów.

Dowiedz się dlaczego Klienci nas cenią

Testimonial by Krzysztof Jerzykowski,
Jestem bardzo zadowolony z naprawy, wcześniej skrzynia szarpała co chwile wyrzucała tryb awaryjny. Problemem okazał się uszkodzony sterownik skrzyni. Po dwóch dniach samochód jeździł jak dawniej. Bardzo dziękuje za pomoc.
Krzysztof Jerzykowski,
Audi Q5
Testimonial by Daria Krzemień,
Zdecydowanie polecam. Profesjonalne i fachowe podejście. Naprawa mojej Toyoty Aygo przebiegła szybko i sprawnie, cenowo zgodnie z wyceną przedstawioną przed naprawą.
Daria Krzemień,
Toyota Aygo
Testimonial by Joanna Pelc,
Będąc przejazdem w Szczecinie w samochodzie Audi A7 doszło do awarii automatycznej skrzyni biegów. Firma pana Łukasza Kisielnickiego udzieliła mi profesjonalnej i błyskawicznej pomocy, naprawiając usterkę spowodowaną przez wadliwą wymianę oleju w skrzyni biegów przez autoryzowany serwis w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i chciałabym bardzo podziękować Panu Łukaszowi za naprawdę bardzo profesjonalną obsługę. Super podejście do klienta. Ogromna wiedza i doświadczenie.
Joanna Pelc,
Audi A7
Testimonial by Sebastian Lasota
Usługa wykonana profesjonalnie. Obsługa uprzejma i fachowa. Od naprawy przejechałem 5000 km i skrzynia działa bez zarzutu.
Sebastian Lasota